Święta w górach rezerwacje

Święta w górach 2023 rezerwacje . Boże Narodzenie w górach - rodzinna Wigilia w górach z atrakcjami, święta z kuligiem i ogniskiem, kolacja Wigilijna z kapelą góralską

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE

Co trzeba zrobić, aby zarezerwować święta w górach??

1. DOSTĘPNOŚĆ MIEJSC

Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.
Jeśli w cenniku znajdującym się w opisie ośrodka przy danym pokoju podana jest cena, to na 99% dostępny jest przynajmniej jeden wolny pokój. Informacje o pokojach są uaktualniane codziennie w nocy.

2. WYPEŁNIJ I WYŚLIJ  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 • wybierz interesujący Cię ośrodek,
 • podaj dane osoby odpowiedzialnej za rezerwację
 • podaj dane dotyczące grupy,
 • zadeklaruj czy chcesz otrzymać kalkulację ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
 • podaj dane do faktury (opcjonalne)
 • zaakceptuj zgody i regulaminy
 • wyślij formularz klikając przycisk REZERWUJĘ Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY

3. POTWIERDZENIE REZERWACJI

Po wysłaniu Formularza Zgłoszeniowego, na podany w nim adres email, system automatycznie prześle do Państwa potwierdzenie wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego na święta w górach.
Nie jest to jeszcze finalne potwierdzenie rezerwacji!

W ciągu 48h otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji wraz z w wyliczonymi kosztami imprezy oraz danymi do uiszczenia zaliczki.

W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.

Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej

4. ZALICZKA I TERMIN PŁATNOŚCI

W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 48h dokonać wpłaty zaliczki 300 pln / osoba.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku terminowego uiszczenia zaliczki. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 7 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY!

5. POTWIERDZENIA WPŁAT

Co tydzień w poniedziałek rano, następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.

6. UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

W Formularzu mają Państwo możliwość deklaracji chęci uzyskania kalkulacji ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Ubezpieczenie to nie jest zawarte w cenie podstawowej i jego wykupienie jest zależne od Państwa woli. W przypadku rezygnacji z imprezy grupy lub jej części, związanej z chorobą choćby jednego uczestnika, lub zdarzenia losowego uwzględnionego w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, ubezpieczenie umożliwi zwrot pełnej wpłaty i chroni przed poniesieniem kosztów rezygnacji określonych w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa.
Ubezpieczenie zostanie skalkulowane przez zewnętrznego agenta ubezpieczeniowego, płatność za polisę dokonują Państwo bezpośrednio do ubezpieczyciela.

7. FAKTURY

Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  PROSZĘ WYBRAĆ INTERESUJĄCY PAŃSTWA OŚRODEK

  DANE OSOBY DOKONUJACEJ I ODPOWIEDZIALNEJ ZA OPŁACENIE REZERWACJI ŚWIĄT W GÓRACH
  INFORMACJE NA TEMAT GRUPY KTÓREJ DOTYCZY REZERWACJA ŚWIĄT W GÓRACH
  UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI oraz NNW


  TAK poproszę o wstępną kalkulacjęNIE dziękuję

  DANE DO FAKTURY


  ZGODY I POTWIERDZENIE REZERWACJI

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Ogólne Warunki Uczestnictwa, Klauzule Informacyjną dla podróżnych

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Regulamin, Politykę prywatności i Politykę plików Cookies Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.*

  TAK Dokonując rezerwacji wyrażam zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piotr Jeziorski prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: 2Point Piotr Jeziorski z zakładem głównym przy ul. Traugutta 129, 71 – 300 Szczecin, NIP: 6661859828, REGON: 365118960, e – mail: biuro(at)2point.pl, telefon: 883059403, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  POLUB NAS  Ministerstwo Sportu i Turystyki
  Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Certyfikat dobrych praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej

  OŚWIADCZENIE

  Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki.  Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

  Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe nr 1656823964 udzieloną przez UNIQA  Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

   

   

  Polecamy również: Sylwester w górach || Wielkanoc w górach || Sylwester oferty  ||

  do świąt Bożego Narodzenia w górach pozostało już tylko

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

   

  Polecamy również: Sylwester w górach || Wielkanoc w górach || Sylwester oferty  ||

  Open chat
  Dzień Dobry!
  Na stronie www.swietawgorach.pl w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

  W czym jeszcze mogę pomóc?
  Odpisze jak tylko będę online