Święta Bożego narodzenia w górach

Wigilia w góralskim klimacie w polskich Tatrach. Kolędowanie z góralami, imprezy góralskie, kulig, baseny termalne, lampiony!
święta w górach

Święta w górach – BIAŁY DUNAJEC

W skrócie pisząc Biały Dunajec to idealne miejsce na święta w górach

10 minut do Zakopanego? Kilkadziesiąt stoków w okolicy? Spokój i cisza? Piękne widoki? Termy podhalańskie ? – czyli po prostu Biały Dunajec!
Pragniesz tłumów i zgiełku?
Co chwilę jedzie bus, lub pociąg którymi dojedziesz  do Zakopanego lub na stoki.
Chcesz pospacerować, zjeść coś regionalnego w przystępnej cenie, przejść się wzdłuż Dunajca – to wszystko znajdziesz na miejscu!
Znajdziesz tu również stok narciarski! Biały Dunajec to idealne miejsce na rodzinne święta w górach!

BIAŁY DUNAJEC

Biały Dunajec to z roku na rok coraz lepsze miejsce na wypady turystyczne. Doskonałe regionalne karczmy (polecamy Karczmę U Furtoka, w której to nasi Goście spędzą podczas świąt wesołe chwile na imprezie góralskiej, a niektórzy Goście turnusu sylwestrowego bal sylwestrowy), pizzerie, kilkadziesiąt stoków na miejscu i w okolicy, wypożyczalnie sprzętu, sklepy, baseny termalne, a wszystko to w malowniczej wiejskiej scenerii z przepięknym widokiem na Tatry i cudownym szumem Białego Dunajca w tle.

 

Turysta znajdzie tu wszystko czego dusza zabraknie a jego portfel nie przeżyje zakopiańskich katuszy. W bezpośredniej bliskości ośrodków znajduje się Stacja Narciarska „Toco Land” z nowoczesną kolejką krzesełkową. Nieco dalej mamy do wyboru stację „Suche”. Są też wyciągi „Sami Swoi” i „U Steni”. Oczywiście łatwo dojechać również na stoki do pobliskich miejscowości. Wielkim plusem jest skomunikowanie Białego Dunajca. Autobusy, wszechobecne busy, a dla tych co nie lubią korków stacja PKP z której w 8 minut dojeżdżamy do Zakopanego.

Gmina Biały Dunajec należy do regionu Podhala, którego granice wyznaczają Tatry, Gorce, Przełęcz Obidowa oraz Spisz i Orawa. Gmina leży na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, co stanowi asymetryczny pas wzniesień pomiędzy obniżeniem Podtatrzańskim a kotliną Orawsko-Nowotarską. Gminę tworzą wsie: Biały Dunajec, Gliczarów Dolny i Górny, Leszczyny oraz Sierockie, jej obszar jest zamieszkały przez 6.300 osób. Na obszarze gminy przeważają powierzchnie bezleśne, dość długie zaleganie pokrywy śnieżnej oraz korzystne nachylenie stoków sprzyjają uprawianiu narciarstwa w sezonie zimowym. Na terenie Stołowego oraz Gliczarowa Górnego znajdują się liczne wyciągi narciarskie, zarówno stąd jak i z wierchów Pogórza Gubałowskiego można podziwiać rozległe widoki na Tatry, Gorce, Beskidy oraz kotlinę Orawsko-Nowotarską, co potęguje walory turystyczne zarówno zimą jak i latem.

POLUB NASOŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

BIAŁY DUNAJEC – ŚWIĘTA W GÓRACH 2020

święta w górach

Góralskie święta

ośrodek U Pańszczyka

święta w górach

święta góry

ośrodek Bernadeta II

święta w górach

Święta góry

ośrodek Zofia

święta w górach

Święta w górach

Słoneczny Dworek

święta w górach

Wigilia w górach

ośrodek Joniak

święta w górach

święta w górach

ośrodek Helenka

święta w górach

Wigilia w górach

ośrodek Bernadeta

święta w górach

Święta w górach

ośrodek Danuta

święta w górach

Święta w górach

Góralski Dworek

święta w górach

Boże Narodzenie

ośrodek Halina

święta w górach

Wigilia w górach

ośrodek Małgosia

święta w górach

Święta góry

ośrodek Skupniowie

święta w górach

Święta w górach

ośrodek Pańszczyk

święta w górach

Wigilia góry

ośrodek Pańszczyk II

święta w górach

Wigilia w górach

ośrodek U Adriana

święta w górach

Święta góralskie

ośrodek Zagatówka

ZAREZERWUJ ŚWIĘTA W GÓRACH