Święta w górach rezerwacje ośrodek ZAGATÓWKA

Święta w górach rezerwacje ośrodek Zagatówka położony bezpośrednio przy Dunajcu. Wigilia w górach nad brzegiem Białego Dunajca

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – INFORMACJE – OŚRODEK ZAGATÓWKA

Co trzeba zrobić aby zarezerwować święta w górach??

Wystarczy wypełnić znajdujący się na dole strony Formularz Zgłoszeniowy.
W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki. W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.

Płatności i potwierdzenia

Po wybraniu ośrodka i pokoi otrzymają Państwo od nas na mail – potwierdzenie rezerwacji wraz z jej numerem, oraz numerem konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.

Po przyjęciu rezerwacji należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 200 pln / osoba.

Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę rozsyłamy potwierdzenia otrzymanych wpłat.

Wystawiamy faktury VAT marża – prosimy o przesłanie danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.

Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 200 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

Zwroty i rezygnacje mogą wystąpić w uzasadnionych przypadkach zgodnie z OWU do dnia 22 listopada b.r. po tym terminie rezerwacja uznawana jest za kompletną i wymaga pełnej opłaty.

KONTAKT

2Point Piotr Jeziorski
Traugutta 129
71-300 Szczecin
NIP 6661859828

W przypadku pytań prosimy pisać na mail: info@swietawgorach.pl
W przypadku spraw pilnych dzwonić pod numer 883 05 94 03.

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Ogólne Warunki Uczestnictwa, Klauzule Informacyjną dla podróżnych

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Regulamin, Politykę prywatności i Politykę plików Cookies Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.*

  TAK Dokonując rezerwacji wyrażam zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piotr Jeziorski prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: 2Point Piotr Jeziorski z zakładem głównym przy ul. Traugutta 129, 71 – 300 Szczecin, NIP: 6661859828, REGON: 365118960, e – mail: biuro(at)2point.pl, telefon: 883059403, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  POLUB NAS  Ministerstwo Sportu i Turystyki
  Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Certyfikat dobrych praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej

  OŚWIADCZENIE

  Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki.  Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

  Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe nr 1656823964 udzieloną przez UNIQA  Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

   

  do świąt Bożego Narodzenia w górach pozostało już tylko

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

   

  Polecamy również: Sylwester w górach || Wielkanoc w górach || Sylwester oferty  ||