Święta w górach rezerwacje ośrodek U PAŃSZCZYKA

Święta w górach rezerwacje U Pańszczyka Biały Dunajec - Święta Bożego Narodzenia w górach - Wigilia z góralskim klimatem. Rodzinne święta w górach z atrakcjami. Kulig, impreza góralska z kapelą, Wigilia z muzyką góralską i Mikołajem. Tradycyjny ośrodek !

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – ośrodek U PAŃSZCZYKA

Co trzeba zrobić aby zarezerwować święta w górach??

1. Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

2. Wypełnij i wyślij znajdujący się na dole tej strony Formularz Zgłoszeniowy

Po jego wysłaniu automatycznie system prześle na Państwa mail potwierdzenie wypełnienia i wysłania formularza rezerwacji na święta w górach.  Następnie w ciągu 48h otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki.
W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.
Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej.

3. Płatności i potwierdzenia.
W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 200 pln / osoba.
Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 200 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

4. Faktury
Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji skutkować będzie nabiciem paragonu fiskalnego bez NIP i uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ośrodek U PAŃSZCZYKA

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

POLUB NASMinisterstwo Sportu i Turystyki
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Certyfikat dobrych praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki.  Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe nr 1656823964 udzieloną przez UNIQA  Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

 

do świąt Bożego Narodzenia w górach pozostało już tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Polecamy również: Sylwester w górach || Wielkanoc w górach || Sylwester oferty  ||

Open chat
Dzień Dobry!
Na stronie www.swietawgorach.pl w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

TEGOROCZNE OFERTY DOSTĘPNE BĘDĄ OD 15 LIPCA

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online