Święta w górach rezerwacje ośrodek U KLUSIA

Święta w górach rezerwacje U Klusia w Białym Dunajcu. Święta z kuligiem i ogniskiem. Kolacja Wigilijna z kapela góralską. Impreza góralska w karczmie. Święta Bożego Narodzenia w górach - Wigilia w Białym Dunajcu z góralskim klimatem

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – ośrodek U KLUSIA

Co trzeba zrobić aby zarezerwować święta w górach??

1. Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

2. Wypełnij i wyślij znajdujący się na dole tej strony Formularz Zgłoszeniowy

Po jego wysłaniu automatycznie system prześle na Państwa mail potwierdzenie wypełnienia i wysłania formularza rezerwacji na święta w górach.  Następnie w ciągu 48h otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki.
W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.
Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej.

3. Płatności i potwierdzenia.
W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 200 pln / osoba.
Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 200 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

4. Faktury
Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji skutkować będzie nabiciem paragonu fiskalnego bez NIP i uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

ŚWIĘTA W GÓRACH REZERWACJE – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ośrodek U KLUSIA

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Ogólne Warunki Uczestnictwa, Klauzule Informacyjną dla podróżnych

  TAK Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Regulamin, Politykę prywatności i Politykę plików Cookies Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.*

  TAK Dokonując rezerwacji wyrażam zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piotr Jeziorski prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: 2Point Piotr Jeziorski z zakładem głównym przy ul. Traugutta 129, 71 – 300 Szczecin, NIP: 6661859828, REGON: 365118960, e – mail: biuro(at)2point.pl, telefon: 883059403, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  POLUB NAS  Ministerstwo Sportu i Turystyki
  Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Certyfikat dobrych praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej

  OŚWIADCZENIE

  Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki.  Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

  Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe nr 1656823964 udzieloną przez UNIQA  Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

   

  do świąt Bożego Narodzenia w górach pozostało już tylko

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

   

  Polecamy również: Sylwester w górach || Wielkanoc w górach || Sylwester oferty  ||

  Open chat
  Dzień Dobry!
  Na stronie www.swietawgorach.pl w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

  TEGOROCZNE OFERTY DOSTĘPNE BĘDĄ OD 15 LIPCA

  W czym jeszcze mogę pomóc?
  Odpisze jak tylko będę online