Święta w górach Zakopane - rezerwacja willa U Stachoniów

Święta w górach z kuligiem i atrakcjami. Wigilia w górach. święta w Zakopanem.

ŚWIĘTA W GÓRACH – REZERWACJE – INFORMACJE

Co trzeba zrobić aby zarezerwować święta w górach??

Wystarczy wypełnić znajdujący się na dole strony Formularz Zgłoszeniowy.
W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki. W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.

Płatności i potwierdzenia

Po wybraniu ośrodka i pokoi otrzymają Państwo od nas na mail – potwierdzenie rezerwacji wraz z jej numerem, oraz numerem konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.

Po przyjęciu rezerwacji należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 200 pln / osoba.

Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę rozsyłamy potwierdzenia otrzymanych wpłat.

Wystawiamy faktury VAT marża – prosimy o przesłanie danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.

Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 200 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

W przypadku braku pełnej wpłaty oraz kontaktu ze strony osoby odpowiedzialnej za rezerwację do 3 dni roboczych od terminu wpłaty, rezerwacja może zostać anulowana a zarezerwowane pokoje ponownie wystawione do sprzedaży.

Zwroty i rezygnacje mogą wystąpić w uzasadnionych przypadkach zgodnie z OWU do dnia 22 listopada b.r. po tym terminie rezerwacja uznawana jest za kompletną i wymaga pełnej opłaty.

KONTAKT

2Point Piotr Jeziorski
Traugutta 129
71-300 Szczecin
NIP 6661859828

W przypadku spraw pilnych dzwonić pod numer 883 05 94 03.
W przypadku pytań prosimy pisać na mail: info@swietawgorach.pl

ŚWIĘTA W GÓRACH – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – Willa U STACHONIÓW

Imię i nazwisko* :

PESEL*:

adres (ulica /numer lokalu)* :

miasto* :

kod* :

telefon* :

adres email :

proszę podać ilość osób* :

Prosimy opisać preferowane pokoje (pokój, ilość osób, w przypadku dostępnych zniżek imiona oraz datę urodzenia dzieci). Nie wymagamy danych całej grupy, jedynie osoby dokonującej rezerwacji oraz osób korzystających ze zniżek. Prosimy podać wszelkie preferencje dotyczące zakwaterowania.

czy życzą sobie Państwo fakturę: tak

akceptuje Ogólne Warunki Uczestnictwa*: tak

dokonując rezerwacji Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Użytkownik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością gospodarczą w tym dla celów informacyjnych i marketingowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000), w tym na korzystanie z jego adresu e-mailowego

POLUB NASFerie w Alpach z Dziećmi

Ferie w Alpach z dziećmi

do świąt w górach pozostało już tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)